Lifting twarzy, szyi oraz pozostałych partii za pomocą nowoczesnego urządzenia Ultraformer III HIFU

Piękna skóra po Hifu

Wiele osób boryka się z problemami dotyczącymi zmarszczek w okolicach oczu, na czole oraz szyi, wiotkiej skórze, pozbawionej elastyczności, gęstości, jędrności, nadmiarem skóry, który jest efektem zbyt szybkiej utracie masy ciała, podwójnego podbródka, tak zwanych boczków. Są to powszechne problemy, które dotyczą bardzo dużej liczby osób. Istnieją metody, które pomagają w walce z tego rodzaju problemami w bezpieczny, skuteczny, bezbolesny i bezinwazyjny sposób. Jedną z takich metod jest bezinwazyjny lifting twarzy, szyi oraz pozostałych części ciała. Ultraformer III HIFU jest nowoczesnym urządzeniem, które pobudza skórę do produkcji włókien kolagenowych za pomocą fal ultradźwiękowych. Dzięki tej metodzie można przeprowadzić zabieg taki jak lifting twarzy i szyi oraz lifting ciała bez konieczności stosowania skalpela, operacji plastycznych. Tego rodzaju zabiegi można przeprowadzać o dowolnej porze roku. Zabiegi dotyczące twarzy i szyi obejmują między innymi:

 • poprawę kolorytu skóry,
 • likwidację zmarszczek w okolicach oczu, na czole oraz szyi,
 • redukcję tak zwanego podwójnego podbródka,
 • ujędrnienie, uelastycznienie skóry,
 • poprawę linii żuchwy,
 • poprawę konturów twarzy.

Więcej możesz przeczytać na https://stopnadwadze.pl/polecane/zabieg-hifu/

HIFU – co musisz wiedzieć przed zabiegiem

Lifting twarzy bez skalpela za pomocą urządzenia Ultraformer III HIFU wykonywany jest przede wszystkim u kobiet, niezależnie od ich wieku, które chcą zadbać o swoją urodę. Zabieg ten poprawia gęstość skóry, dodaje jej jędrności, elastyczności. Skóra staje się zdrowsza, piękniejsza, gładka, delikatna, bez zbędnych mankamentów. Po serii takich zabiegów kobieta czuje się piękniejsza, atrakcyjniejsza, pewna siebie. Poprawia się jej nastrój i samoocena.

Zabiegi dotyczące ciała obejmują między innymi: Gdzie zabieg Hifu

 • klatkę piersiową,
 • ramiona,
 • plecy,
 • pachy,
 • brzuch,
 • pośladki,
 • uda,
 • łydki i kostki.

 

 

 

 

 

Zabiegi ciała, za pomocą tego urządzenia sprawiają, że skóra odzyskuje jędrność, elastyczność, staje się gęstsza. Dzięki zabiegom pozbędziemy się wiotkiej skóry, tak zwanych boczków, nadmiaru skóry, która jest wynikiem nagłej utraty masy ciała.

Do zabiegów za pomocą urządzenia HIFU nie trzeba się wcześniej specjalnie przygotowywać. Nie są potrzebna badania lekarskie, pobyty w szpitalu. Po zabiegu człowiek nie wymaga rekonwalescencji. Wraca do normalnego funkcjonowania z przed momentu zabiegu. Nie trzeba również stosować żadnych specjalnych kosmetyków po przeprowadzonym zabiegu.

Efekty HIFU

Zabieg jest skuteczny. Jego pierwsze rezultaty zauważalne są po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Końcowy, pełen efekt otrzymamy po około dwóch miesiącach. Jest to zabieg bezbolesny. Nie wymaga podawania środków znieczulających. Jest bezinwazyjny, nie trzeba poddawać się operacją plastycznym, cięciom chirurgicznym, stosowania skalpela. Jest to zabieg bezpieczny. Po przeprowadzonym zabiegu może pojawić się delikatne zaczerwienienie skóry, które szybko ustępuje. Zabieg ten nie wiąże się z żadnymi poważnymi skutkami ubocznymi. Przeprowadzany jest w komfortowych warunkach, w gabinetach medycyny estetycznej. Wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów, którzy na co dzień przeprowadzają serię takich zabiegów. Może im się poddać prawie każdy człowiek. Wyjątkami są: kobiety w ciąży, kobiety karmiące piersią, osoby z chorobami nowotworowymi, osoby z opryszczką oraz infekcjami wirusowymi, bakteryjnymi w miejscu, którego ma dotyczyć zabieg.

przed i po Hifuboczki po HIFU

Zabiegi urządzeniem Ultraformer III HIFU są skuteczne, bezpieczne, bezinwazyjne. To doskonała metoda na lifting twarzy, szyi oraz pozostałych partii ciała bez konieczności stosowania skalpela, operacji plastycznych. Wpływa pozytywnie na samopoczucie pacjenta, poprawia jego wygląd zewnętrzny.

Zdjęcia dostarczone przez https://gabinethifu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 5 =

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *