Jak poprawić stan skóry – zabiegi ujędrniajace

Czytelnia Autor: redakcja Dodaj komentarz

Przyczyn wiotczejącej skóry istnieje wiele, czasem skóra nie nadąża za gwałtownym odchudzaniem i pozostaje w pewnych ciałach w nadmiarze, zwiotczała i obwisła. Ciąża, genetyka, starzenie się, problemy hormonalne i wiele innych czynników może spowodować, iż nasza skóra staje się zwiotczała, brak jej elastyczności i jędrności.

Kosmetyki nie są wystarczającym rozwiązaniem dla problemu zwiotczałej skóry, a z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna, kosmetologia i profesjonalne zabiegi ujędrniające.
Ujędrnianie skóry warto rozpocząć od zabiegów oferowanych przez współczesną kosmetologię, takich jak:

  • Pollogen Legend Maximus
  • Endermologia Cellu M6 Integral
  • Karboksyterapia

Pollogen Legend – Maximus

Jest zabiegiem do którego używany jest sprzęt Pollogen Legend. Proces ujędrniania ciała w tym zabiegu przebiega w dwóch etapach. Na początku aparat podgrzewa tkanki do temperatury 60′ C, a następnie stymuluje skórę impulsami elektrycznymi. Dzięki takiemu połączeniu zabieg jest bardzo skuteczny w walce z wiotkością skóry. Już po wykonaniu serii kilku zabiegów Maximus sprzętem Pollogen Legend możemy zauważyć zadowalające ujędrnienie skóry oraz wymodelowanie sylwetki, ponieważ urządzenie redukuje także tkankę tłuszczową. Zabieg jest całkowicie bezpieczny a po jego wykonaniu możemy natychmiast wrócić do codziennych czynności, ponieważ nie wymaga on rekonwalescencji. Impulsy elektryczne wywołują dynamiczną aktywację mięśni, która prowadzi do skurczu mięśnia na całej powierzchni. Dzięki takiej pracy mięśnia komórki tłuszczowe ulegają wypchnięciu na zewnątrz i zostają szybciej wydalone z organizmu. Zabiegi Maximus są idealnym rozwiązaniem na ujędrnienie skóry po odchudzaniu.

Endermologia Cellu M6 Integral

To zabieg gwarantujący ujędrnienie ciała, wykonywany specjalną głowicą, która poprzez ugniatanie fałdu skóry stymuluje ją do odnowy, powodując iż skóra staje się gęstsza, mocniejsza, bardziej napięta i jędrna. Sugeruje się wykonanie serii 10-12 zabiegów, dzięki którym zwalczymy takie problemy jak: nadwaga, cellulit, rozstępy, nadmiar tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała takich jak uda, boczki, ramiona, łydki, brzuch czy pośladki, wiotka skóra biustu oraz całego ciała a także wymodelujemy sylwetkę. Zabieg endermologii Cellu M6 Integral wykorzystuje moc zogniskowanej fali ultradźwiękowej, podgrzewającej tkanki. Efektem zabiegów jest wyraźne napięcie skóry i poprawa gęstości oraz jędrności. Zdarza się, iż zabieg daje zadowalające rezultaty już po jednej wizycie i nie ma potrzeby wykonywania całej serii, a efekty utrzymują się aż do dwóch lat.

Karboksyterapia

Jest jednym z najbardziej popularnych w ostatnim czasie zabiegów, polega na podskórnym i śródskórnym podaniu dwutlenku węgla, dzięki czemu pobudzona zostaje produkcja kolagenu oraz poprawia się mikrokrążenie. Zabieg jest bardzo skuteczny w walce z cellulitem, rozstępami, powoduje ujędrnienie i napięcie zwiotczałej skóry. Zaleca się wykonanie serii 4-5 zabiegów. Efektem karboksyterapii jest wyszczuplenie, zmniejszenie obwodów pośladków, ud, bioder, łydek, usunięcie opornego tłuszczu, ujędrnienie i odmłodzenie skóry, wymodelowanie sylwetki. Są to także niezwykle skuteczne zabiegi ujędrniające brzuch po ciąży.

Zapisz się na darmowe konsultacje w Clinica Cosmetologica!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

53 + = 59

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *